Reeglid koostamise külmutatud rohelised oad - video retseptid kodus

• Main
  • Food
  • määruse toiduvalmistamise külmutatud rohelised oad

oad ideaalne tervislik toitumine. 100 grammi toodet sisaldab vaid 23 kalorit. See ei ole milligrammi rasva, kuid seal on palju valku ja vitamiinide sisaldus, mis jätkab ka külmutatud toode. Et selline oad ei kaota oma esteetilisi ja maitse on vaja korralikult valmistuda.

Salat "kestad" suitsulõhe ja rohelised oad

Lihtne salat: ainult kolm peamist koostisosa

- ja suurepärane tulemus.

loe edasi

On shopping pakett, mis sisaldab külmutatud kaunad, see on kirjutatud, et see on vajalik süüa 10-15 minutit. Mõnda aega keevas vees oma värvi erkroheline muutub raba ja 15-minutilise kaunad seedida. Kuna keedetud toidud oad küpseta veidi teistsugust tehnoloogiat. Et nautida kasulik ja ilus sööki, proovige meie retsept.

Kuidas kokk keedetud oad:

1. Täida suur pot 2, 5 liitrit vett, pane põlema pot. Kui vedelik on soojenenud, eemalda oad külmikust, pakendit avada.
  2. Pane kaunad kurn, loputage seda sooja veega sekundit 30. See aitab soojeneda toote sulatada jääpurikad tarbetu, vähendades seeläbi toiduvalmistamise ajal.
  3. Kui vesi potis keeb hästi, ei võta ära tule. Kui see on väike, muuta see kõige ja asetage kaunad. Mõnda aega ei tule enam vett keeta niipea kui tegemist on keema uuesti vähendada soojuse, puista soola, see aitab hoida rohkem vitamiine kui toiduvalmistamiseks.
  4. See on hõlbustanud ja kaetud kaane pannile. Aga ärge sulgege see liiga lähedal, et oleks võimalik minna paar. Madalal kuumusel kokk oad 5-7 minutit.
  5. eemaldada pod, kui olete rahul maitse, siis roog on valmis viie minuti jooksul. Kui see on veel märg, keeda oad paar minutit.
  6. Seejärel voldi see kurn, kergelt loputada voolava külma veega. Maitse parandamiseks kaunad kergelt praadida pannil, lisa võid.
  7. See võtab 2-4 minutit. Selle protsessi käigus küpsetatakse lisada veidi pipart, vajadusel oma maitse. Kasulikuks garneering on valmis.

pannil oad

Sa ei saa keeta oad ja küpseta pannil korraga.

Kuidas kokk oad pannil:

1. Vala pannile oliiviõli, kuumuta seda tulekahju, pane oad. Tee suur tulekahju, seekord kaunad hakkavad niiskuse aurustamiseks.
  2. Perioodiliselt segage tassis lusikaga. Kui vesi on peaaegu mingit valikut, kui teha tulekahju miinimumini. Pärast umbes 10 minutit algusest toiduvalmistamise veidi pruunistunud oad vala see sojakaste, pruunistatud kohta keskmisel kuumusel 1-2 minutit.
  3. Kui sojakastmete aurustati keelamiseks põleti. Puista must pipar kaunad, paprika, sulgege pann kaanega, lase seista 5 minutit.
  4. Serveeri kaunistage basiiliku lehed. Kui soovite kokk rõõmsameelne tassi, valage oad kaks muna. Selleks, kergelt võita kahvliga soovi korral lisada veidi piima, vala mass pannile kohe pärast lisamist paprika.